Arthro Set - Lila Loves It

LILA LOVES IT ARTHRO SET poskytuje kombinaci dvou tobolek a bylinného prášku jako doplňkového krmiva pro psy při bolesti a problémy s klouby a pohybovým aparátem.

Tato sada přesvědčí svými vysoce kvalitními a pečlivě vybranými ingrediencemi a dokonale se hodí pro všechna plemena psů.

Podrobnosti

  Na objednání

Nový produkt

1 289 Kčs DPH

První tobolka kombinuje glukosamin, chondroitin, kurkumu a piperin. Díky přísnému ochrannému obalu tobolky jsou tyto složky dobře chráněny. Glukosamin je přírodní složkou pojivové tkáně, chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin získaný z řeckého „Chondros“ je také důležitou součástí kloubní chrupavky. Kurkuma je přírodní extrakt získaný z kořene kurkumy zvaného „žluté koření“. Piperin, extrakt získaný z černého pepře, zvyšuje látkovou výměnu organismu.

Druhá kapsle poskytuje vysoce hodnotný koncentrát rybího oleje se specifickým vzorcem omega-3-mastných kyselin (EPA a DHA) kombinovaným s vitaminem E. Protože tyto mastné kyseliny nemohou být syntetizovány samotným organismem, musí být dodány.

Jako třetí komponentu tato sada obsahuje bylinný prášek vyrobený z organického Rose hip prášku (šípek) a kopřivy. Prášek z šípků se vyznačuje vysokou koncentrací několika živin, jako jsou sekundární rostlinné extrakty, minerály a vitamíny. Poskytuje zejména vysokou koncentraci vitamínu C. Vitamin C je považován za nejdůležitější koenzym v syntéze kolagenu. Kolagen je jednou z hlavních složek struktur měkkých tkání, jako jsou šlachy a vazy, jakož i chrupavky a kostní systém. Listy kopřivy jsou známy tím, že jsou bohaté na vzácné vitální látky, fenolické karbolové kyseliny a nenasycené mastné kyseliny.

LILA LOVES IT ARTHRO SET tak poskytuje technologicky a obsahově výjimečný přínos pro výživu psů.

Zpět nahoru

Doporučujeme

Další produkty ze stejné kategorie: