Granule z hmyzího proteinu - URBANE NATUR

Granule z hmyzího proteinu pro dospělé psy se střední a sníženou pohybovou aktivitou. 

Podrobnosti

  Skladem

Nový produkt

439 Kčs DPH

INSECT POWER FOR PETS - SÍLA HMYZU PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Tyto granule jsou velmi výživné, holistické, vhodné pro intoleranci na maso a při alergiích. Napomáhá zvýšit kvalitu srsti a díky vitamínu B v dokonalém poměru s Omega 3 a 6 posiluje imunitu a nervový systém.

Granulky obsahují 20% Tenebrio molitor neboli potemníka moučného jako zdroj bílkovin, vitamínu B12, vápníku a železa.  Amaranty - jako zdroj bílkovin, vlákniny a minerálů. Jsou 100% bez lepku, za studena lisované a jako konzervant je použita přírodní surovina - rozmarýn. 

Unikátní a exklusivní receptura těchto granulek překračuje nutriční hodnotu masa přestože hmyz je opravdu jedinou masovou složkou, kterou obsahují. Dále výrobce přidal batáty (vitamin A a sacharidy), dýňová semínka (antioxidant), pivní kvasnice (přírodní brnění - vysoký obsah biotinu, který chrání srst proti blechám), kurkuma (koření života - její žluté barvivo rozpustné v tucích zabraňuje rakovinovému bujení, je protizánětlivé a čistí krev), kopřiva (obsahuje vysoké množství přírodního organického oxidu křemičitého vhodného na kosti, mozek a srst), acerola, červený rybíz, rozmarýn (silné antioxidanty, vitamin C a vylepšují chuť). Tyto granulky dále pomáhají vašemu pejskovi snížit cholesterol a dodávají energii. 

Složení: Tenebrio molitor 20% (přírodní zdroj bílkovin, vitaminu B-komplex, vápník, fosfor), zlatá prosa 37%, čočka 10%, oves 9%, slunečnicový olej, řepkový olej, lněný olej, mrkev 5%, minerální látky ( včetně mořské soli 0,7%), jablka 1%, celulóza, šípek 0,5%, libeček 0,2%.

Zpět nahoru

Doporučujeme

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Další produkty ze stejné kategorie: