Odměna Eat Small - ENERGY - pamlsky z hmyzu

Pamlsky z hmyzu pro dospělé psy

Podrobnosti

  Na objednání

Nový produkt

139 Kčs DPH

INSECT POWER FOR PETS - SÍLA HMYZU PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

ENERGY = ENERGIE a energetická podpora

Tyto pamlsky jsou velmi výživné, holistické, vhodné pro intoleranci na maso a při alergiích. Napomáhá zvýšit kvalitu srsti a díky vitamínu B v dokonalém poměru s Omega 3 a 6 posiluje imunitu a nervový systém. Obsahuje Amaranty - jako zdroj bílkovin, vlákniny a minerálů. Jsou 100% bez lepku, za studena lisované a jako konzervant je použita přírodní surovina - rozmarýn. 

Unikátní a exklusivní receptura těchto pamlsků překračuje nutriční hodnotu masa přestože hmyz je opravdu jedinou masovou složkou, kterou obsahují. Dále výrobce přidal plody goji. Tyto plody jsou bohaté na antioxidanty, železo, vápník a vitamin B. 

Obsahuje také:

Batáty (vitamin A a sacharidy), dýňová semínka (antioxidant), pivní kvasnice (přírodní brnění - vysoký obsah biotinu, který chrání srst proti blechám), kurkuma (koření života - její žluté barvivo rozpustné v tucích zabraňuje rakovinovému bujení, je protizánětlivé a čistí krev), kopřiva (obsahuje vysoké množství přírodního organického oxidu křemičitého vhodného na kosti, mozek a srst), acerola, červený rybíz, rozmarýn (silné antioxidanty, vitamin C a vylepšují chuť). Tyto granulky dále pomáhají vašemu pejskovi snížit cholesterol a dodávají energii. 

Zpět nahoru

Doporučujeme

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Další produkty ze stejné kategorie: